SHERLOCK® FAMILY

, ,
Bezp. trieda: 
3
Stupeň utajenia: 
3
Počet bodov: 
8 istiacich bodov
RW: 
37 decibelov
Možnosť dodatočného skrátenia: 
Až o 3 cm
Požiarna odolnosť: 
30 minút
Záruka: 
6 rokov
  • Záruka sa vzťahuje na uzamykací mechanizmus dverí.

Horizontal Tabs

Popis

Bezpečnostné protipožiarne dvere SHERLOCK® FAMILY, sú certifikované v 3. Bezpečnostnej triede podľa EN 1627. Konštrukciu dverí tvorí oceľový rám, dve oceľové platne a oceľové výstuže (priečne aj pozdĺžne) umiestnené po celej ploche bezpečnostných dverí. Model dverí FAMILY je vybavený bezpečnostným zámkom s plochou závorou, ktorý je chránený krytom a štítom zámku proti odvŕtaniu, pre zabezpečenie vysokej odolnosti voči prekonaniu. Bezpečnostné dvere SHERLOCK® FAMILY sa vyrábajú ako ľavé aj pravé (s otváraním DNU aj VON bez konštrukčných zmien). Bezpečnostné dvere SHERLOCK® sú testované skúšobňou až na 200 tisíc otvorení, čo zaručuje životnosť na celú generáciu.

Model bezpečnostných dverí FAMILY vlastní certifikáty:

  • Certifikované v 3. bezpečnostnej triede podľa EN 1627
  • Certifikát NBÚ, stupeň utajenia 3 – Tajné
  • Certifikát na protipožiarnu odolnosť dverí na 30 minút
Špecifikácia

Konštrukcia bezpečnostných dverí

Aktívne istiace body
Aktívne istiace body, ktoré sú navarené do konštrukcie dverí, znásobujú ich bezpečnosť a odolnosť voči vysadeniu zo závesov či páčeniu a vytláčaniu zo zárubne. Aktívne istiace body sú ovládané rozvorovým mechanizmom, ktorý je ovládaný zámkom dverí.


Pasívne istiace body
Pasívne istiace body, ktoré sú navarené do konštrukcie dverí, slúžia ako ochrana proti vysadeniu dverí zo zárubne. Tieto body sú pevné, tj. nevysúvajú sa.


Bezpečnostný zámok 
Bezpečnostný zámok ovláda celý rozvorový mechanizmus dverí. Zámok je chránený krytom a štítom proti odvŕtaniu, páčeniu a prekonaniu


Špeciálny vlys
Takýto vlys v spodnej časti dverí umožňuje dvere prispôsobiť dvere napríklad zvýšenej podlahe.


Tepelno-zvukovo protipožiarna výplň
Špeciálnou výplňou dverí je protipožiarny materiál s vynikajúcimi tepelno-zvukovo izolačnými vlastnosťami. Bezpečnostné dvere SHERLOCK sú vybavené aj protipožiarnou páskou, ktorá sa v prípade požiaru alebo  zadymenia roztiahne a zamedzí tak prieniku dymu a plameňov.


Zámková časť zárubne
So zosilneným nerezovým zapadacím plechom so spevnením otvorov pre istiace body, proti roztrhnutiu, roztiahnutiu a vypáčeniu.

Design bezpečnostných dverí

Vzhľad dverí je možné prispôsobiť podľa želaní zákazníka. Na výber máte niekoľko druhov a farieb povrchov, je len na Vás, ktorý si zvolíte. Za príplatok Vám vieme vyhotoviť rozdielnu povrchovú úpravu dverí, z vonkajšej a vnútornej strany. Uvedený vzorkovník nedokáže verne zobraziť štruktúru, farbu a odtieň povrchovej úpravy. Preto prosíme, aby ste navštívili našu predajňu a vybrali si podľa vzorkovníka farieb.

 

 

 

 

Porovnanie bezpečnostných dverí SHERLOCK®

 

CLASSIC+

FAMILY

FAMILY+

EXCELLENT

Bezpečnostná trieda 2 3 3 4
Certifikát NBÚ Stupeň 2
(Dôverné)
Stupeň 3
(Tajné)

Stupeň 3
(Tajné)

Stupeň 4
(Prísne tajné)
Nepriezvučnosť (RW) 37dB 37dB 37dB 43dB
Požiarna odolnosť 30 minút 30 minút 30 minút 30 minút
Spôsob uzamykania Kľúčom/ elektronicky Kľúčom/ elektronicky Kľúčom/ elektronicky Kľúčom/ elektronicky
Počet istiacich bodov 7 8 13 23
Tesnenie na dverách Áno Áno Áno Áno
Možné skrátenie o 3 cm  Áno Áno Áno Áno
Možné atypické rozmery Áno Áno Áno Áno
Ceľooceľové, vystužené,
dvojplášťové
Áno Áno Áno Áno
Kotvenie a zabetónovanie
zárubne
Áno Áno Áno Áno

 

Príslušenstvo

Príslušenstvo k bezpečnostným dverám SHERLOCK®

K bezpečnostným dverám SHERLOCK® si môžete vybrať doplnky podľa vlastných predstáv. Prispôsobte si svoje bezpečnostné dvere podľa vlastného vkusu a štýlu. Pokiaľ ste v našej ponuke nenašli to čo ste hľadali, neváhajte sa na nás obrátiť s vašou požiadavkou.

Referencie

 

Povrch dverí

Povrch dverí je dôležitý preto naše bezpečnostné dvere SHERLOCK® FAMILY ponúkame v rôznych farbách a povrchových úpravách. Vyberať si môžete z laminátu, dýhy či lakovaných v širokej škále RAL.

Okrasný rámik dverí

Spravte zo svojich bezpečnostných dverí dizajnové dvere. Na výber máte veľké množstvo typov rámikov a typov okrasných líšt.

Oceľová konštrukcia dverí

Na to aby boli bezpečnostné dvere naozaj bezpečnostné, potrebujú byť konštruované z najpevnejších materiálov. Preto sú bezpečnostné dvere SHERLOCK® FAMILY konštruované ako oceľové, dvojplášťové a vystužené zváranými oceľovými výstuhami po celej ploche dverí.

8 istiacich bodov

Na dverách sú umiestnené 4 pasívne čapy a 4 aktívne čapy ovládané zámkom s plochou závorou. Aktívne a pasívne istiace body znásobujú odolnosť dverí proti vysadeniu zo závesov a vypáčeniu zo zárubne.

Bezpečnostný zámok dverí

Bezpečnostné dvere SHERLOCK® FAMILY sú osadené bezpečnostným zadlabovacím zámkom s plochou závorou, ktorý je chránený krytom a štítom zámku proti odvŕtaniu, pre zabezpečenie vysokej odolnosti voči prekonaniu.

Zvukovo tepelná izolácia

Dvere sú zvukovo (37db) aj tepelne izolované vďaka silnej izolácií z minerálnej vlny. Takéto vybavenie dverí si žiada vo vybraných podmienkach aj legislatíva a poisťovací režim.

Protipožiarna páska

Súčasťou dverí je protipožiarna páska a tesnenie pre dosiahnutie parametrov zvukovej a požiarnej izolácie. Protipožiarna páska pri požiari zväčší svoj objem a zamedzí prieniku dymu a plameňov.

Hnedá alebo biela polodrážka

Kovová polodrážka dverí je štandardne olepované hnedou hraňovacou páskou, pri bielych dverách bielou hraňovacou páskou.

Výrobný štítok na dverách

Výrobný štítok nesie informácie o všetkých dôležitých parametroch dverí ako aj normách podľa ktorých sú dvere vyrobené a skúšané (nutná zhoda parametrov s doloženým certifikátom dverí).

Certifikáty

Všetky modely bezpečnostných dverí SHERLOCK® sú certifikované a spĺňajú všetky Európske normy a štandardy. Vďaka certifikátu sa nemusíte báť, že Vám poisťovňa Váš byt nepoistí proti vykradnutiu či požiaru.   

Možnosť dodatočného skrátenia dverí

Vďaka konštrukcii dverí bez istiaceho bodu do podlahy sú eliminované možné problémy pri uzamykaní a je možné dodatočné skracovanie dverí až o 3 cm.

Dvere na celú generáciu

Bezpečnostné dvere SHERLOCK® FAMILY sú testované skúšobňou na 200 tisíc otváraní. 

Ako vybrať bezpečnostné dvere?

Ako vybrať bezpečnostné dvere?

Ponuka bezpečnostných dverí na našom trhu je veľmi široká...

Bezpečnostné dvere sherlock

Bezpečnostné dvere sherlock

História bezpečnostných dverí SHERLOCK®  siaha až do roku 1988.

Nezáväzná obhliadka

Nezáväzná obhliadka dverí je najlepší spôsob ako zistiť, ktoré sú tie pravé dvere pre Vás. Bez ohľadu na Vaše konečné rozhodnutie nič neplatíte.U nás máte obhliadku a poradenstvo ZDARMA. Priamo u Vás doma, po dohodnutí termínu príde náš odborník, ktorý vám poskytne informácie o dverách, vysvetlí rozdiely medzi jednotlivými produktami, a navrhne ten najvhodnejší model bezpečnostných dverí priamo pre Vás. Obhliadka a poradenstvo je nezáväzné a ZDARMA. Takúto obhliadku vykonávajú naši vyškolení pracovníci. Na základe zmerania stavebného otvoru Vám vykalkuluje presnú cenovú ponuku. V prípade ak sa Vám bude naša cenová ponuka pozdávať, naši vyškolení pracovníci môžu s Vami spísať záväznú objednávku bezpečnostných dverí.

Čo Vás čaká ?

1. Zanechajte kontakt
2. Náš technik si s Vami dohodne stretnutie
3. ZADARMO a nezáväzne zameria dvere, poradí a vyhotoví presnú cenovú kalkuláciu

Naši partneri