SHERLOCK METROPOL+

, , ,
Bezp. trieda: 
2. bezpečnostná trieda
Stupeň utajenia: 
2 (Dôverné)
Počet bodov: 
4 istiace body
RW: 
44dB
Možnosť dodatočného skrátenia: 
-
Požiarna odolnosť: 
30 minút
Záruka: 
10 rokov
  • Záruka sa vzťahuje na uzamykací mechanizmus dverí.

Horizontal Tabs

Popis

Nové bezpečnostné dvere SHERLOCK METROPOL+ ponúkajú certifikáciu v 2. bezpečnostnej triede a 30 minútovú protipožiarnu ochranu. Okrem iného ponúkajú vysokú protihlukovú ochranu až 44dB.

Sherlock Metropol sa vyznačujú kvalitným prevedením a moderným dizajnom. V ponuke máme ako odolné laminátové tak i kvalitné RAL povrchy dverí, ktoré sa dokážu prispôsobiť každému interiéru.  

Špecifikácia
Príslušenstvo
Referencie

POVRCH DVERÍ

Kvalitný povrch dverí je dôležitý, preto bezpečnostné dvere SHERLOCK® METROPOL+ ponúkame v rôznych farebných prevedeniach podľa aktuálneho vzorkovníka MDF a RAL.

 

OCEĽOVÁ KONŠTRUKCIA DVERÍ

Na to aby boli bezpečnostné dvere naozaj bezpečnostné, potrebujú byť konštruované z najpevnejších materiálov. Preto sú bezpečnostné dvere SHERLOCK® METROPOL+ konštruované ako oceľové, dvojplášťové a vystužené zváranými oceľovými výstuhami po celej ploche dverí.

ZVUKOVO TEPELNÁ IZOLÁCIA

Dvere sú zvukovo (44db) aj tepelne izolované vďaka silnej izolácií z minerálnej vlny. Takéto vybavenie dverí si žiada vo vybraných podmienkach aj legislatíva a poisťovací režim.

Bezpečnostný tŕň SHERLOCK

Špeciálne bezpečnostné tŕne ochraňujú dvere pred vysadením zo zárubne. 

BEZPEČNOSTNÁ PÁKA

Model bezpečnostných dverí SHERLOCK METROPOL+ je možné vybaviť špeciálnou bezpečnostnou pákou, ktorá nahrádza funkciu bezpečnostnej retiazky.

CERTIFIKÁTY            

Všetky modely bezpečnostných dverí SHERLOCK® sú certifikované a spĺňajú všetky Európske normy a štandardy. Vďaka certifikátu sa nemusíte báť, že Vám poisťovňa Váš byt nepoistí proti vykradnutiu či požiaru.

Ako vybrať bezpečnostné dvere?

Ako vybrať bezpečnostné dvere?

Ponuka bezpečnostných dverí na našom trhu je veľmi široká...

Bezpečnostné dvere sherlock

Bezpečnostné dvere sherlock

História bezpečnostných dverí SHERLOCK®  siaha až do roku 1988.

Nezáväzná obhliadka

Máte záujem o bezpečnostné dvere ? Zanechajte nám kontakt a my Vás budeme obratom kontaktovať. Náš vyškolení personál Vám vysvetlí všetky detaily bezpečnostných dverí a vytvorí Vám cenovú ponuku na mieru.

Naši partneri