Dverné kukátka

Dverný priezorník alebo ľudovo kuátko poznáte asi všetci. Ešte predtým ako otvoríte vaše dvere mali by ste skontrolovať kto za nimi stojí. V našej ponuke nájdete nie len klasické panoramatické priezorníky ale aj moderné digitálne kukátka. Ovládanie digitálneho kukátka je jednoduché a zvládne ho naozaj každý. Pri digitálnom kukátku nemusíte žmúriť očami aby ste zistili kto je za dverami ale obraz vidíte na malom LCD panely. Pri základnej verzii dokážete pomocou digitálneho kukátka pozerať obraz na LCD displeji no pri vyššých verziách dokážete nahrávať obraz či priamo komunikovať s osobou na druhej strane dverí cez vstavaný intercom. 

Kompletnú ponuku digitálnych kukátok nájdete na našom e-shope www.SykoraLock.sk

 

Panoramatické kukátka

 

 

PK Nerez

Panoramatické kukátko s podložkami a záklopkou, nerez, zorný uhol 180°. Povrchová úprava: nerez.

 

 

 

 

Digitálne kukátka

GotU +5140

Najvyššia modelová rada digitálneho priezorníku (kukátku) od spoločnosti Mul-T-Lock GotU+ 5140. Vďaka tomuto digitálnemu priezorníku uvidíte návštevníka na veľkej 4,3“ LCD obrazovke. Pomocou tohto digitálneho priezorníku môžete natáčať video a zároveň zachytiť osobu na fotke a to aj za úplnej tmy. Fotky a videá si môžete ukladať na SD pamäťovú kartu.

WIFI EZVIZ DP1

Elektronické digitálne dverné kukátko s wifi modulom, vďaka ktorému môžete komunikovať s návštevníkom pred vašimi dverami prostredníctvom mobilu s nainštalovanou EZVIZ aplikáciou. 

Vďaka veľkej 4,3" dotykovej obrazovke a 720p HD širokouhlej kamere s nočným prísvitom vám už nič neunikne. Kamerová jednotka obsahuje mikrofón a malý reproduktor pre možnosť obojsmernej komunikácie.

Pozor menu len v AJ !

MG 35HD

Digitálny priezorník (kukátko) MG35 HD je ideálne do každého bytu.  Návštevníka pred Vašimi dvermi uvidíte na veľkom 3,5“ displeji, ktorý ponúka množstvo funkcií.

MG 32

Digitálne kukátko MG 32 je ideálne zariadenie do každého bytu. Zvyšuje zabezpečenie domácnosti a dodáva pocit istoty. Z vonku je to klasické kukátko, z vnútornej strany 3,2" displej, na ktorý dovidia aj malé deti alebo seniori.

Základné digitálne kukátko Richter

Základné digitálne kukátko s kamerou na monitorovanie priestoru pred dverami.Zvyšuje zabezpečenie domácnosti a dodáva pocit istoty. Z vonku je to klasické kukátko, z vnútornej strany 2,6" displej, na ktorý dovidia aj malé deti alebo seniori.

 

 

 

Kompletnú ponuku digitálnych kukátok nájdete na našom e-shope www.SykoraLock.sk

 

Naši partneri