EVVA AirKey

AirKey je inováciou z dielne firmy EVVA. Tento elektronický uzamykací systém, vyvinutý a vyrábaný v Rakúsku, ponúka predovšetkým firmám s distribuovanými pracoviskami želané flexibilné riešenie, ktoré si vyžaduje každodenné podnikanie 24-hodín denne. Pretože pri AirKey sa kľúč posiela cez internet. Na toto stačí iba mobil s funkciou NFC, internet a cylindrická vložka AirKey alebo nástenná čítačka AirKey. Aplikácia AirKey a jedinečné kredity KeyCredit firmy EVVA robia z tohto inteligentného uzamykacieho systému používateľsky prívetivé kompletné riešenie.

Výhody AirKey v skratke:

  • Kľúčom je mobil
  • Odosielanie kľúčov/oprávnení cez internet
  • Bezplatný softvér ako webová služba
  • Modulová prispôsobiteľná cylindrická vložka
  • Kvalita z Rakúska

Počítačové centrum EVVA

Pre AirKey už nie je potrebná žiadna vlastná IT infraštruktúra. Počítačové centrum EVVA garantuje najvyššiu bezpečnosť a dostupnosť údajov.

Online správa Airkey

S revolučným bezpečnostným konceptom AirKey sa bezpečnostné nastavenia spravujú prostredníctvom prehliadača a prístupové oprávnenia sa odosielajú na mobilné kľúče, a to mobily s funkciou NFC. Pri tomto sa zmeny oprávnení k uzamykaniu a systémové informácie realizujú prostredníctvom bezpečných a zašifrovaných internetových spojení. Na toto nepotrebujete žiadny dodatočný softvér – Vaše dáta sú bezpečne uložené u EVVA. Profitujte z bezpečnosti a výkonu počítačového centra EVVA a jeho vysoko dostupnej IT infraštruktúry.

KeyCredits 10, 50, 100

Kredity KeyCredits 10/50/100 sú riešenia šité na mieru pre malé a stredné firmy. Práve vtedy, keď chcete zmeny oprávnení vykonávať len zriedkavo alebo do vášho systému vchádza a vychádza z neho len málo osôb. Využívate všetky funkcie plne vybudovaného prístupového softvéru a platíte vďaka bezplatnému softvéru AirKey iba za to, čo skutočne potrebujete. Na zhotovenie alebo zmenu identifikačného média s ľubovoľným počtom prístupových oprávnení je potrebný iba jeden KeyCredit. Kedykoľvek je možný prechod na KeyCredit Unlimited. Jednotlivé zostatky Vám, samozrejme, zostávajú zachované a po uplynutí KeyCredit Unlimited sa môžu ďalej používať.

KeyCredit Unlimited

Kredity KeyCredits Unlimited na 12 alebo 36 mesiacov sú riešenia šité na mieru pre stredné a veľké firmy. Nie sú prítomné žiadne vysoké náklady počiatočnej investície v podobe softvéru a na rozdiel od KeyCredits 10/50/100 sú všetky zmeny oprávnení obsiahnuté vo variante Unlimited. Po 12 alebo 36 mesiacoch je samozrejme možný prechod na kredity KeyCredits 10/50/100.

Bezpečné identifikačné médiá AirKey

 Pri AirKey sa využívajú výlučne vysoko bezpečné karty NFC Smartcard.

Aplikácia AirKey

Aplikácia AirKey funguje spoločne s online správou AirKey. Ukladá prístupové oprávnenia a robí z mobilu elektronický kľúč. Dodatočne aplikácia AirKey aktualizuje uzamykacie komponenty AirKey a identifikačné médiá AirKey prostredníctvom online správy.

Cylindrická vložka AirKey

 Cylindrická vložka AirKey je bezpečnostným výrobkom s vysokohodnotným dizajnom pre interiér a exteriér. Vďaka nej sa dajú dvere otvárať pomocou vášho mobilu s funkciou NFC alebo pomocou vami vytvorených identifikačných médií. Kvalitatívne vysokohodnotná cylindrická vložka AirKey má bezpečnostné funkcie, ako je ochrana proti vytiahnutiu jadra a ochrana proti odvŕtaniu, rotačnú brzdu a integrovaný bezpečnostný prvok na účely bezpečného ukladania dát. Jedinečnou je aj modulová konštrukcia cylindrickej vložky AirKey: Umožňuje prispôsobenie dĺžky na mieste a zjednodušuje plánovanie.

Nástenná čítačka AirKey

Nástenná čítačka AirKey má univerzálne použitie v interiéri i exteriéri. V kombinácii s riadiacou jednotkou nástennej čítačky je vhodná na ovládanie elektronických uzamykacích prvkov vo všetkých typoch dverí a mnohého ďalšieho. Napr. pri posuvných a otočných dverách, ako elektronický otvárač dverí, vo výťahoch a v elektronických turniketoch. Pritom sa nástenná čítačka AirKey vyznačuje vysoko kvalitným dizajnom a ušľachtilým materiálom. Predná časť nástennej čítačky je vyrobená zo skla. Tak sklená predná časť, ako aj vhodný rám sú k dispozícii vo viacerých farbách a kombináciách.

Využitie nástennej čítačky AirKey

Nástenná čítačka AirKey v kombinácii s riadiacou jednotkou nástennej čítačky sa hodí na ovládanie elektronických uzamykacích prvkov vo dverách všetkého druhu. Napr. pre posuvné a otočné dvere, pre elektronický otvárač dverí, vo výťahoch a v elektronických turniketoch. Pri tomto sa nástenná čítačka AirKey najlepšie hodí pre interiér a exteriér.

Riadiaca jednotka AirKey

Riadiaca jednotka pre nástennú čítačku AirKey slúži na ovládanie elektronických uzamykacích prvkov vo dverách všetkého druhu. Napr. pre posuvné a otočné dvere, pre elektronický otvárač dverí, pre výťahy, v elektronických turniketoch a mnohých iných. Riadiaca jednotka sa prevádzkuje v kombinácii s nástennou čítačkou AirKey.

KONTAKTNÝ FORMULÁR

Naši partneri