História firmy

1995
Firma Ľubomír Sýkora vznikla 1.1.1995 zapísaním do živnostenského registra. Firma sa už od počiatku vzniku orientovala na mechanické zabezpečenie objektov ako externá montážna firma.

2000
Tento rok bol pre našu firmu zlomový nakoľko sme podpísali spoluprácu s dovtedy najväčším výrobcom bezpečnostných dverí SHERLOCK. V tomto roku sme otvorili našu prvú kamennú prevádzku (pobočku SHERLOCK) v Trenčíne na najväčšom sídlisku Juh.

2005
Malé priestory na okraji mesta nám už nestačili a tak sme sa presunuli do centra mesta (do obchodného centra Centrum) kde máme kamennú pobočku dodnes.

2013
Spustenie internetovej stránky www.dveresherlock.sk.

2014
Tento rok bol pre nás, v zmysle inovácií, zlomový. Zužitkovali sme naše dlhoročné odborné skúsenosti v odbore zabezpečovania objektov a rozhodli sme sa pre expandovanie na slovenskom a českom trhu vo forme otvorenia internetového obchodu SykoraLock.sk, s mechanickým zabezpečením a s prostriedkami na osobnú ochranu.

2015
Od nášho partnera Mul-T-Lock sme získali ocenenie TOP 10 partnerov.

2016
V Trenčíne sme rozšírili náš ponúkaný sortiment o novú kľúčovú službu kde pokrývame výrobu kľúčov značky Mul-T-Lock, EVVA, FAB a ako jediný v okolí vyrábame chránený profil kľúčov SHERLOCK. Taktiež sa zameriavame na vytváranie systémov SGHK (Systém generálneho a hlavného kľúča).  

2017
Rozširujeme svoje pôsobenie o elektronické zabezpečenie značky Jablotron a kamerové systémy Veria a Hikvision. Zakladáme web elmech.sk, ktorý sa venuje elektronickému zabezpečeniu a špeciálnym riešeniam určeným pre firmy, hotely ale i domácnosti. 

2018
Naša spoločnosť ďaľej rastie a pretransormovala sa zo živnosti na spoločnosť s ručením obmedzeným (s.r.o.) Rozširujeme svoj sortiment o kamerové systémy Dahua, špeciálne IP videovrátniky 2N a Easydoor či o prístupové systémy ENTRY. 

 

Dnes
Už tisíce spokojných zákazníkov sú dôkazom správneho smerovania našej firmy, a preto veríme, že čoskoro sa medzi nich pridáte aj Vy.

Naši partneri