Prístupový systém SMARTair™

SMARTair™ je inteligentné a moderné riešenie s vysokou úrovňou zabezpečenia, ktoré v sebe kombinuje výnimočnú kvalitu s atraktívnym pohodlím a štýlovým dizajnom. Prístupový systém  SMARTair™ je ideálny pre použitie v zdravotníckych organizáciách, hoteloch či väčších podnikoch. 

 V prípade straty prístupovej karty môžu byť dvere veľmi jednoducho a rýchlo preprogramované. SMARTair™ je nákladovo efektívnou alternatívou ku komplexným mechanickým systémom s vysokou úrovňou zabezpečenia. Bezkontaktná technológia SMARTair™ s prístupovými kartami sa ľahko inštaluje do už stávajúcich systémov a ponúka rôzne riešenia pre správu. Žiadne zvončeky, pískanie či drôty, len elegantné a spoľahlivé riešenie, to je prístupový systém SMARTair™

Dverné kovanie SMARTair

Dverné kovanie SMARTair - bezdrôtové a batériami napájané kovanie je ideálnou voľbou pre priechodné kancelárske a ďalšie dvere. K dispozícii je tiež špecifický model pre dvere s panikovou funkciou či sklenené dvere. Možnosť v prevedení antibakteriálneho povrchu pre zdravotnícke zariadenia.

Nábytkové zámky SMARTair™

SMARTair™ kabinetný (nábytkový) zámok je ideálny pre uzamknutie skríň, kabinetov a ďalších priestorov. Kabinetný zámok je zámok s čítacou vzdialenosťou 1cm a svetelnou LED signalizáciou. K dispozícii je tiež vodeodolný náramok vhodný pre wellness použitie, či plavecké štadióny.

Cylindrická vložka SMARTair

SMARTair™ vložka je ideálnou pre kancelárie a zasadacie miestnosti. Ide o bezdrôtoví vložku napájanú batériami. Vložka je vhodná na inštaláciu aj na sklenené dvere. Disponuje RFID čítačkou s LED signalizáciou a čítacou vzdialenosťou až 4cm. Vložka je vhodná pre použitie v exteriéry či interiéri. Vložka disponuje panikovou funkciou (z interiéru dvere vždy otvoríte)

Špeciálne zariadenie SMARTair

Energetický šetrič (čítačka) je samostatné zariadenie, ktoré je výborné využiteľné v hoteloch či penziónoch a všade tam, kde ide o šetrenie energie. Zariadenie pomáha efektívne kontrolovať spotrebu energie (žiarovky, TV atď.) v miestnostiach, v ktorých je čítačka inštalovaná. El. energiu je možno pustiť len v tom prípade, že je v šporiči inštalovaná správna prístupová karta. Po jej odstránení zo šporiča sa energia automaticky vypína.

Nástenná čítačka SMARTair

SMARTair drôtová čítačka s RFID technológiou je vhodná pre automatické dvere, závory, turnikety a výťahy. V ponuke je naozaj široká ponuka nástenných čítačiek od štandardných modelov s klávesnicou až po úzke čítačky vhodné pre úzke hliníkové dvere.

Software SMARTair™

So softwarom SMARTair TS1000 môže správca zariadenia spravovať prístupové práva pomocou kalendárnych plánov pre rôzne skupiny užívateľov. Systém ponúka priebežnú flexibilitu: nové dvere, noví užívatelia a nové prístupové práva. Plány je možné ľahko a kedykoľvek zlúčiť.

KONTAKTNÝ FORMULÁR

Naši partneri