Zabezpečovacie systémy JABLOTRON 

Zabezpečovací systém JABLOTRON 100

Ponúkame zabezpečenie domov, bytov či firiem pomocou alarmového systému Jablotron 100 a to v zbernicovej či bezdrôtovej verzii. Sme certifikovaným partnerom firmy JABLOTRON, zabezpečujeme odborné poradenstvo, montáž a servis pre Trenčín a okolie. Na zabezpečovací systém Jablotron 100 poskytuje naša firma 7 ročnú záruku, počas ktorej vám bezplatne vymeníme pokazený snímač alebo iný prvok za nový.

Jablotron je revolučný alarm, ktorý ochráni váš domov skutočne pred všetkým. Alarm je určený nie len na ochrany osôb a majetku pred vlámaním ale i pred požiarom či vytopením.

  

 

 

Pomocou alarmu JABLOTRON 100

môžete ovládať svetlá alebo garáž na diaľku pomocou mobilného telefónu cez aplikáciu MyJABLOTRON.

 

 

  

Ovládanie alarmu JABLOTRON 100 je skutočne jednoduché

Jednoduchosť zaručujú tlačidlá v segmentoch, ktoré predstavujú ovládanie domu (napríklad rozsvietenie svetiel).

Segmenty fungujú ako semafor. Zelená znamená, že alarm je vypnutý a vy sa môžete voľne pohybovať po celom dome. Červená, rovnako ako na prechode, znamená STOP. Dom je v takom prípade zaistený proti zlodejom a prípadné neoprávnené vniknutie alarm okamžite zaznamená.

Vďaka svetelnej signalizácií na klávesnici alarmu okamžite zistíte, čo je chránené a čo nie. 

 

 

 

JABLOTRON 100 ako centrum domácej automatizácie 

Alarm od spoločnosti JABLOTRON ponúka aj inteligentné funkcie, ktoré v mnohých ohľadoch uľahčia váš život. Na diaľku totiž dokáže zapnúť alebo vypnúť spotrebiče a s jeho pomocou môžete nastaviť aj konkrétne úkony viazané na určité obdobie. V prípade potreby môžete zvoliť možnosť naprogramovania automatického reťazca úkonov.

  

 

 

 

Niekoľko spôsobov ovládania alarmu JABLOTRON 100

Či už potrebujete zapnúť zavlažovanie alebo rozsvietiť vonkajšie svetlá môžete to spraviť pomocou niekoľkých spôsobov – Mobilná aplikácia, diaľkový ovládač, prístupová karta, klávesnica so segmentmi.

 

 

  

 

 

Detektory, ktoré splynú s interiérom

Dizajn nového radu našich detektorov pomáhal navrhovať popredný český dizajnér Jan Tuček, ktorý je známy vďaka svojej práci pre automobilky Škoda a Mercedes.

 

 

 

 

 

Technické špecifikácie:

 • 3 druhy ústrední (malá, malá s LAN a rádiovým modulom, veľká)
 • až 120 zbernicových alebo bezdrôtových periférií (detektory, sirény, kamery, klávesnice, ....)
 • až 300 rôznych kódov / 600 prístupových kariet
 • až 15 sekcií
 • až 32 programovateľných výstupov (žalúzie, ovládanie brány, zavlažovanie, ....)
 • 20 vzájomne nezávislých kalendárov
 • SMS reporty zo systému až 25 užívateľom
 • 15 užívateľov má možnosť využívať okrem SMS i hlasové reporty
 • 4 nastaviteľných PCO
 • 4 voliteľných protokolov pre PCO
 • Certifikácia pre stupeň 2 podľa EN 50131

Ústredňa celého systému má vstavaný GSM/LAN/ GPRS/3G/PSTN komunikátor, ktorý umožňuje vzdialenú komunikáciu s koncovým užíateľom a to pomocou SMS alebo hlasových reportov. Ústredňa je vybavená pamäťovou kartou na ktorú je možné uchovať až milión udalostí, ponuku hlasových správ, ukladanie snímkov s foto PIR detektorov a pod. Zbernicové prvky (detektory,klávesnice,...) ústredne JABLOTRON 100 je možné kombinovať s bezdrôtovými a naopak. 

Všetky možnosti systému Jablotron 100 objavíte na našej sesterskej stránke, ktorá sa venuje hlavne elektronickým zabezpečovacím systémom: www.elmech.sk a na stránke výrobcu www.jablotron.sk
Naša firma je montážnym partnerom firmy Jablotron pre Trenčín a okolie. V prípade záujmu o zabezpečenie objektu nás neváhajte kontaktovať na info@dveresherlock.sk alebo info@elmech.sk

Postup realizácie:

 1. Kontaktujete nás 
 2. Dohodneme si osobné stretnutie kde vám prezradíme všetky výhody a nevýhody systému (Stretnutie je ZDARMA a nezáväzné bez ohľadu na to či budete od nás daný zabezpečovací systém brať alebo nie)
 3. Prezradíte nám Vašu predstavu a očakávania od systému
 4. Prehliadka objektu / technik si od vás vyžiada stavebné plány budovy (v elektronickej forme), ktoré budú slúžiť na naplánovanie zabezpečovacieho systému (len v prípade ak máte tieto plány k dispozícii) 
 5. Do 3 dní od stretnutia Vám pošleme spracovanú nezáväznú cenovú ponuku na zabezpečovací systém
 6. Po schválení cenovej ponuky a zaplatení zálohy (50% z ceny celkovej zákazky) si s vami dohodneme presný termín dodania a montáže
 7. Po montáži a nastavení systému dostanete od našich technikov odovzdávací protokol k systému, malé školenie a kontakt pre prípadné zmeny v systéme
 8. 7 dní po montáži systému Vás kontaktuje náš technik a zistí či ste spokojný s nastavením systému - ak požadujete zmeny v nastavení (zvýšiť/znížiť odchodový čas PIR detektorov atď.) tieto zmeny vykoná technik na požiadanie ZDARMA. Po uplinutí tejto 7 dennej lehoty sa každá ďaľšia zmena v systéme bude účtovať podľa aktuálneho cenníka služieb. 

Naši partneri