Zabezpečovacie systémy JABLOTRON

Zabezpečte svoju domácnosť elektronickým zabezpečovacím systémom a získajte tak prehľad o všetkom čo sa u Vás deje. V našej ponuke máme zabezpečovacie systémy, ktoré sa hodia do bytu, domu ale aj na chatu. Vďaka GSM alarmu od nás, získate okamžitý prehľad o tom čo sa u Vás deje a to cez mobilnú jednoduchú a prehľadnú mobilnú aplikáciu. V ponuke máme ako drôtové tak aj bezdrôtové prevedenie zabezpečovacích systémov, ktoré sú vhodné aj pre už rekonštruované domy a byty.  

Elektronický zabezpečovací systém JABLOTRON 100

Jedinečný zabezpečovací systém, pomocou ktorého môžete vytvoriť jednoduchú „SMART“ domácnosť bez vysokých nákladov na dodatočnú ústredňu. JABLOTRON 100 funguje predovšetkým ako zabezpečovací systém, no vďaka špeciálnym prvkom, ktoré sa dajú pridať do systému, môžete cez jedinú aplikáciu ovládať zalievanie záhrady, otváranie brány, zapínať osvetlenie či ovládať teplotu v každej miestnosti zvlášť.

Alarm JABLOTRON 100 ponúkame ako v drôtovej verzii tak i v bezdrôtovej verzii. Vždy kde sa ešte dá, odporúčame natiahnutie kabeláže pre zabezpečovací systém. Má to niekoľko výhod:

  • Pri revízii nie je potrebné meniť batérie – úspora nákladov
  • Daný prvok, komunikuje po kábli (nedá sa narušiť) – bezpečnejšie riešenie
  • Drôtové prvky sú cenovo dostupnejšie ako tie bezdrôtové.

 

Bezdrôtové riešenie zabezpečovacieho systému JABLOTRON odporúčame všade tam, kde nie je možné už natiahnuť kabeláž a to z dôvodu už zrekonštruovaného interiéru. Výhody bezdrôtového riešenia zabezpečovacieho systému JABLOTRON:

  • Nie je potrebné ťahať kabeláž – relatívne rýchla inštalácia
  • Dosah vysielača až cca 300m – prvky EZS dostanete úplne všade  

Veľkou výhodou zabezpečovacieho systému JABLOTRON 100 je možnosť kombinácie drôtových prvkov s bezdrôtovými, vďaka čomu máte absolútnu voľnosť v osadzovaní detektorov, čidiel a prvkov.

Alarm JABLOTRON 100 môžete ovládať pomocou jednoduchej a prehľadnej mobilnej aplikácie MyJablotron, kde nájdete kompletný prehľad o tom kto a kedy odblokoval alarm ale taktiež môžete vidieť online fotky z pohybových čidiel, ktoré v sebe skrývajú aj kameru. Pomocou mobilnej aplikácie môžete taktiež ovládať kúrenie či svetlá v celom dome. Ak máte v systéme pridané aj merače elektriny či vody, môžete jednoducho sledovať spotrebu a to dennú, týždennú či mesačnú ...

V prípade že máte na hlavnom prívode vody nainštalovaný elektro-ventil, môžete za pomoci zabezpečovacieho systému JABLOTRON 100, vodu odstaviť na diaľku a to v prípade, že vám praskne hadička na umývačke či práčke... Využitie alarmu JABLOTRON 100 je naozaj veľké a prakticky nekonečné.

Celá komunikácia systému JABLOTRON je zabezpečená – ako offline komunikácia medzi prvkami tak aj online komunikácia medzi mobilnými zariadeniami a ústredňou. Zabezpečenie funguje na rovnakom princípe ako zabezpečenie bánk. Ak používate aplikáciu v mobile vašej banky, určite sa nemusíte báť používať aplikáciu JABLOTRON pre ovládanie vášho zabezpečovacieho zariadenia.

Okrem LAN komunikácie využíva alarm JABLOTRON 100 aj GSM komunikáciu prostredníctvom mobilnej siete. Ku každému systému JABLOTRON 100 dodávame SIM kartu (bezpečnostná SIM), vďaka ktorej môžete získať veľa výhod. Po aktivácii na zákazníckej linke JABLOTRON a prejdení si všetkých náležitostí s operátorom JABLOTRON, vám bude aktivovaná služba bezpečnostná SIM vďaka ktorej získate predĺženú záruku na prvky v systéme JABLOTRON – až 7 rokov, neobmedzenú internetovú komunikáciu pre potreby ústredne JABLOTRON či poistenie proti prekonaniu zabezpečovacieho systému až do výšky 80 000€. Ak sa rozhodnete, že SIM kartu nechcete aktivovať alebo si zvolíte SIM kartu iného operátora, nič sa nedeje a systém JABLOTRON, môžete využívať bez obmedzení.  

Elektronický zabezpečovací systém AJAX

V našej ponuke máme aj novinku – bezdrôtový zabezpečovací systém AJAX, ktorý je určený hlavne pre nenáročných užívateľov. Systém sa hodí pre jednoduché inštalácie, hlavne na byty. Vďaka bezdrôtovému riešeniu prvkov, nie je potrebné ťahať kabeláž. Zabezpečovací systém AJAX môžete taktiež ovládať prostredníctvom mobilnej aplikácie.

Cez mobilnú aplikáciu môžete alarm aktivovať či deaktivovať, poprípade ovládať osvetlenie (zapnúť/ vypnúť). Pre plnohodnotné využívanie zabezpečovacieho systému AJAX je nutné mať v byte internet. Alarm AJAX taktiež funguje aj ako GSM alarm, tj. je možné vloženie SIM karty operátora, no v tomto prípade si SIM kartu musí zaobstarať zákazník sám.

Ak vás naša ponuka zaujala, neváhajte sa na nás obrátiť či už ohľadom poradenstva alebo projektovania a montáže zabezpečovacieho systému.

Ak už elektronický zabezpečovací systém máte a rozmýšľate ako zlepšiť bezpečnosť vašej nehnuteľnosti, pozrite si tiež našu ponuku kamerových systémov a video vrátnikov.

 

 

 

 

Pre viac informácii ohľadom kamerových systémov či elektronických zabezpečovacích systémov nás neváhajte kontaktovať na tel. čísle: 0911 394 349 alebo e-mailom: info@elmech.sk
www.ELMECH.sk - Váš špecialista na ELektro-MECHanickú bezpečnosť !

Naši partneri